Casper yetkili servis Ankara

Ankara casper yetkili servisi teknisyenleriizin karşılaştığı adaptör arızaları başta adaptör girişindeki deformasyonlardır. Buna benzer sorunlar şarj girişinin sürekli takılıp ötürü olduğu gibi adaptörü takılıyken çevirmek yerinden oynatmak neticesinde oluşmaktadır. Bu tür arızalarda adaptör tamiri arızalı girişin gerçek girişle değiştirilmesi ile tamir edilir.

Ankara casper yetkili servisi laptop adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer arıza ise adaptörün fazla enerjiden dolayı yanmasıdır. Bu tür sorunlar genellikle garanti dahilindedir ve adaptör değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, adaptörünüzü nemsiz ve diğer elektrik hatlarından ayrı bir mecrada kullanmanızdır. Farklı elektrik fişleri manyetik bir kapsam yarattığından ötürü şarj aletine zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör ucu laptopunuza takılıyken çok fazla yerinden oynatmamaya özen göstermeli ve fazla sok çıkar yapmamaya dikkat göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan adaptör kablosunu elektrik bandı ile yapıştırdıktan sonra kullanmaya devam etmeyin. Buna benzer durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde plastik eritilerek onarım yapılmalıdır Son olarak notebooklarınızı bataryayı çıkararak direk şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu laptopunuzun başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper C15 Adaptör

Öbür kullanıcı problemi ise sert kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuş çıkması ve tuş kaybolması bu hatanın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde duruyor ise tuşu kibarca yerine takabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız yeterli olacaktır.